MÖBLER / Bord / Sybord 5246002
nr 524 6002
Sybord
längd: 53, djup: 37, höjd: 68 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
100 kr
Såld:
650 kr
måndag 12 maj 2008
kl 17:52:34
350 kr
300 kr
500 kr
600 kr
600 kr
Sybord
nr 524 6002
Sybord
Utrop: | 100 kr |
Såld: | 650 kr |
måndag 12 maj 2008 |